Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů

18. 8. 2010

http://www.spiritshop.cz/images/ikona-domek.jpg domovská stránka

Program mistrovství světa v ledním hokeji 2011 na Slovensku:

Pátek 29. dubna:

Skupina A (Bratislava):

16:15 Německo - Rusko
20:15 Slovensko - Slovinsko

Skupina B (Košice):

16:15 Švýcarsko - Francie
20:15 Bělorusko - Kanada

Sobota 30. dubna:

Skupina C (Košice):

16:15 USA - Rakousko
20:15 Norsko - Švédsko

Skupina D (Bratislava):

16:15 Finsko - Dánsko
20:15 Česko - Lotyšsko

Neděle 1. května:

Skupina A (Bratislava):

16:15 Rusko - Slovinsko
20:15 Slovensko - Německo

Skupina B (Košice):

16:15 Kanada - Francie
20:15 Švýcarsko - Bělorusko

Pondělí 2. května:

Skupina C (Košice):

16:15 USA - Norsko
20:15 Švédsko - Rakousko

Skupina D (Bratislava):

16:15 Česko - Dánsko
20:15 Lotyšsko - Finsko

Úterý 3. května:

Skupina A (Bratislava):

16:15 Slovinsko - Německo
20:15 Rusko - Slovensko

Skupina B (Košice):

16:15 Kanada - Švýcarsko
20:15 Francie - Bělorusko

Středa 4. května:

Skupina C (Košice):

16:15 Rakousko - Norsko
20:15 Švédsko - USA

Skupina D (Bratislava):

16:15 Dánsko - Lotyšsko
20:15 Finsko - Česko

Čtvrtek 5. května:

Skupina G - o udržení:

16:15 4A - 4D (Bratislava)
16:15 4B - 4C (Košice).

Osmifinálová skupina E (Bratislava):

20:15 2A - 3D

Osmifinálová skupina F (Košice):

20:15 2B - 3C

Pátek 6. května:

Osmifinálová skupina E (Bratislava):

16:15 1A - 2D
20:15 1D - 3A

Osmifinálová skupina F (Košice):

16:15 1B - 2C
20:15 1C - 3B

Sobota 7. května:

Skupina G - o udržení:

12:15 4C - 4A (Bratislava)
12:15 4B - 4D (Košice)

Osmifinálová skupina E (Bratislava):

16:15 3D - 1A
20:15 2D - 3A

Osmifinálová skupina F (Košice):

16:15 3C - 1B
20:15 2C - 3B

Neděle 8. května:

Osmifinálová skupina E (Bratislava):

16:15 1D - 2A

Osmifinálová skupina F (Košice):

16:15 1C - 2B

Skupina G - o udržení:

20:15 4A - 4B (Bratislava)
20:15 4D - 4C (Košice)

Pondělí 9. května:

Osmifinálová skupina E (Bratislava):

12:15 3A - 3D
16:15 2A - 2D
20:15 1A - 1D.

Osmifinálová skupina F (Košice):

12:15 3B - 3C
16:15 2B - 2C
20:15 1B - 1C

Úterý 10. května:

Volný den

Středa 11. května:

16:15 Čtvrtfinále 1 (Bratislava)
20:15 Čtvrtfinále 2 (Bratislava)

Čtvrtek 12. května:

16:15 Čtvrtfinále 3 (Bratislava)
20:15 Čtvrtfinále 4 (Bratislava)

Pátek 13. května:

16:15 Semifinále 1 (vítěz ČF 1 - vítěz ČF 2, Bratislava)
20:15 Semifinále 2 (vítěz ČF 3 - vítěz ČF 4, Bratislava)

Sobota 14. května:

Volný den

Neděle 15. května:

16:00 Zápas o 3. místo (Bratislava)
20:30 Finále (Bratislava).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Je to skvělé že je to ve Slovensku

(Nikolas - Horváth, 16. 12. 2010 20:41)

Moc se na to těším