Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kalendář : září

Září  IX.

 

2010

týden po Út: St: Čt: Pá: So: Ne:
35.      1  2  3  4 5
36. 6 7 8  9  10  11 12
37. 13 14 15  16  17 18 19
38. 20 21 22  23  24  25 26
39. 27 28 29 30   

Zápas je označen zeleně.

http://www.spiritshop.cz/images/ikona-domek.jpg domovská stránka

Kola do konce měsíce:

Rozlosování
Tipsport extraliga

 

1.kolo
Pátek 17.09.10
2 HC Vítkovice Steel HC MOUNTFIELD
3:1
3 HC Plzeň 1929 HC Energie Karlovy Vary
6:5
6 HC Vagnerplast Kladno BK Mladá Boleslav
3:4
7 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec
2:3
4 HC Eaton Pardubice HC Sparta Praha
3:1
5 HC Slavia Praha HC BENZINA Litvínov
5:1
1 Bílí Tygři Liberec PSG Zlín
6:3

 

2.kolo
Neděle 19.09.10
12 HC Sparta Praha HC Vagnerplast Kladno
17:00
Komentář chybí
13 HC MOUNTFIELD HC Plzeň 1929
17:00
Komentář chybí
9 HC Oceláři Třinec HC Eaton Pardubice
17:00
Komentář chybí
11 HC BENZINA Litvínov HC Vítkovice Steel
17:30
Komentář chybí
14 HC Energie Karlovy Vary Bílí Tygři Liberec
17:30
Komentář chybí
10 PSG Zlín HC Slavia Praha
18:10
Komentář chybí
ČT4 Sport 18:00, začátek utkání 18:10
8 BK Mladá Boleslav HC Kometa Brno
19:00
Komentář chybí

 

3.kolo
Úterý 21.09.10
15 HC Vítkovice Steel Bílí Tygři Liberec
17:30
Komentář chybí
16 HC Plzeň 1929 HC Sparta Praha
17:30
Komentář chybí
19 HC Vagnerplast Kladno PSG Zlín
17:30
Komentář chybí
21 BK Mladá Boleslav HC Oceláři Třinec
17:30
Komentář chybí
20 HC Kometa Brno HC BENZINA Litvínov
18:10
Komentář chybí
ČT4 Sport 18:00, začátek utkání 18:10
18 HC Slavia Praha HC MOUNTFIELD
18:15
Komentář chybí
Úterý 23.11.10
17 HC Eaton Pardubice HC Energie Karlovy Vary
18:00
Komentář chybí

 

4.kolo
Čtvrtek 23.09.10
26 HC Sparta Praha HC Slavia Praha
18:10
Komentář chybí
Nova Sport 18:00, začátek utkání 18:10
Pátek 24.09.10
23 HC Oceláři Třinec HC Vagnerplast Kladno
17:00
Komentář chybí
24 PSG Zlín HC Kometa Brno
17:30
Komentář chybí
25 HC BENZINA Litvínov HC Eaton Pardubice
17:30
Komentář chybí
27 HC MOUNTFIELD BK Mladá Boleslav
17:30
Komentář chybí
28 HC Energie Karlovy Vary HC Vítkovice Steel
18:00
Komentář chybí
22 HC Plzeň 1929 Bílí Tygři Liberec
20:10
Komentář chybí
ČT4 Sport 20:00, začátek utkání 20:10

 

5.kolo
Neděle 26.09.10
29 HC Plzeň 1929 HC BENZINA Litvínov
14:00
Komentář chybí
30 HC Eaton Pardubice Bílí Tygři Liberec
17:00
Komentář chybí
33 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary
17:00
Komentář chybí
35 HC Oceláři Třinec HC Sparta Praha
17:00
Komentář chybí
32 HC Vagnerplast Kladno HC MOUNTFIELD
17:30
Komentář chybí
34 BK Mladá Boleslav PSG Zlín
18:10
Komentář chybí
ČT4 Sport 18:00, začátek utkání 18:10
Úterý 28.09.10
31 HC Slavia Praha HC Vítkovice Steel
17:00
Komentář chybí

 

6.kolo
Středa 29.09.10
36 Bílí Tygři Liberec HC Slavia Praha
18:30
Komentář chybí
Čtvrtek 30.09.10
42 HC Vagnerplast Kladno HC Energie Karlovy Vary
18:10
Komentář chybí
Nova Sport 18:00, začátek utkání 18:10
Pátek 01.10.10
37 HC Vítkovice Steel HC Plzeň 1929
17:30
Komentář chybí
38 PSG Zlín HC Oceláři Třinec
17:30
Komentář chybí
39 HC BENZINA Litvínov BK Mladá Boleslav
17:30
Komentář chybí
41 HC MOUNTFIELD HC Eaton Pardubice
17:40
Komentář chybí
ČT4 Sport 17:30, začátek utkání 17:40
40 HC Sparta Praha HC Kometa Brno
18:00
Komentář chybí
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář